ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Témy
inzercia

Všetko o tehotenstve

Slovenské pôrodnice

Bratislava | Trnava | Nitra | Trenčín | Žilina | B. Bystrica | Košice | Prešov

17.10.2016

Minúta po minúte: takto vyzerá prvá hodina života novorodenca

Anna Veselá

Švédski odborníci robili výskum, v rámci ktorého zaznamenávali, čo presne sa stane minútu po minúte počas prvej hodiny od príchodu na svet.

čítaj viac...viac...

12.10.2016

Odmena za pôrod? Placenta na stene

Saša/redakcia

Darčeky ako retiazky a prstene za pôrod už nie sú IN. Zaujímavú pamiatku z pôrodnice si môžete odniesť v prípade, že dieťa privediete na svet v českom Rakovníku.

čítaj viac...viac...

11.10.2016

Nie som mama z googlu, a predsa...

Kika Kováčiková

Na „poradni“ nebol čas, aby ma doktorka uistila, že je všetko v poriadku. Áno, tehotné sú v tomto dosť otravné, potrebujú stále nejaké ubezpečenie.

čítaj viac...viac...

10.10.2016

Dbaj o svoju výživu v tehotenstve

pr

V tomto období je pre ženu veľmi dôležitá správna životospráva a pravidelná konzumácia 5 porcií zeleniny a ovocia denne.

čítaj viac...viac...

10.10.2016

Čo všetko budete potrebovať do pôrodnice?

redakcia

Tašku do pôrodnice je dobré nachystať si aspoň mesiac pred očakávaným termínom pôrodu. V každej pôrodnici platia iné pravidlá, je dobré zistiť si, čo konkrétne odporúča tá vaša.

čítaj viac...viac...

08.10.2016

Keď skončí tehotenstvo inak

Rebeca

Prežila som uplakaný víkend. A v pondelok mi už potvrdili, čo som vedela. Dieťatko je poškodené a navyše už bolo aj mŕtve...

čítaj viac...viac...

01.10.2016

7. týždeň tehotenstva

redakcia

Prvé týždne tehotenstva môžu pociťovať tehotné ženy hormonálnu rozladenosť ako pri predmenštruačnom syndróme. Môže sa objaviť vnútorné napätie, nervozita, podráždenosť, plačlivosť, precitlivenosť, zmätenosť, náhle zmeny nálad. Neplatí, že tehotné ženy musia byť vždy iba šťastné a radostné.

čítaj viac...viac...

01.10.2016

8. týžden tehotenstva

redakcia

V 8. týždni tehotenstva je maternica veľká asi ako grapefruit. Vaše telo sa pomaličky zväčšuje, aby urobilo priestor bábätku. Viac vidno žily na prsiach alebo brušku, tieto časti tela potrebujú byť viac prekrvené. Môžete cítiť napätie v prsiach, ale i doslova bolestivé naliatie.

čítaj viac...viac...

 
###E_COOKIES###