Kým rastie bruškoMóda (Out (or) fit)

Krásna aj v tehotenstve? Inšpirujte sa dvojnásobnou mamičkou Mirandou Kerr

 Marcela Beňová   10.08.2018   0

Z jednej z najslávnejších topmodeliek sveta a bývalého anjelika módnej značky Victoria ´s Secret Mirandy Kerr sa nedávno stala dvojnásobná mamička. Krásna modelka sa na dieťatko spolu s manželom tešila a k sedemročnému Flynnovi začiatkom leta pribudol mladší brat Hart. 

shutterstock

 

Ani tehotenstvo známej modelke nezabránilo starať sa o svoj bezchybný vzhľad tak, ako to robila doteraz. Miranda Kerr síce nedávno oslávila 35. narodeniny, vďaka kvalitnej a pravidelnej starostlivosti o seba však zostáva na vrchole kariéry.

Pomocou každodenného cvičenia, zdravej stravy a prírodnej kozmetike si udržiava krásnu pleť a štíhlu postavu.

Svojich zásad v životospráve sa nevzdala ani počas tehotenstva a už pár mesiacov po pôrode vyzerá opäť krásne. Inšpirujte sa jej typmi, ktoré sú nenáročné a ľahko dostupné aj pre slovenské mamičky.

Grep a avokádo

Grep je známy ako zásobáreň veľkého množstva vitamínu C, ktorý pôsobí ako stopka starnutiu a predčasným vráskam. Ak sa na grep odhodláte každé ráno, bude vaša pokožka pôsobiť mladšie a zdravšie.

Môžu za to známe antioxidanty a kolagén. Miranda Kerr grepom začína každé ráno. Naviac jeho zložky pôsobia ako spaľovač tukov a zrýchľujú metabolizmus. 

Ďalšou zdravou potravinou, na ktorú modelka nedá dopustiť, je avokádo. Používa ho namiesto nátierok či masla, pretože je oveľa zdravšie a má jemnú chuť.

Avokádo patrí v tehotenstve medzi potraviny, ktoré by budúce mamičky nemali obchádzať. Obsahuje kyselinu listovú, ktorá je nevyhnutná pre zdravý vývin dieťatka, a vitamín E. Ten zas zaistí budúcej mamičke zdravé vlasy a krásne nechty. 

 

Pred kilami navyše ochráni cvičenie a chlorella

Pred tehotenstvom sa Miranda Kerr venovala pravidelnému behu a cvičeniu zameranému na ohybnosť a silu svalov. Aj keď počas tehotenstva ako každá mamička trochu spomalila, zamerala sa na každodenné cvičenie pilates.

Pilates pomáha nielen udržať štíhlu postavu, ale predídete aj bolestiam chrbtice či zavodneniu tela. Mamičky, ktoré sa pilatesu venovali pravidelne, mali ľahší a rýchlejší pôrod a lepšie sa po ňom zotavovali.

Zelené potraviny sú medzi modelkami veľmi obľúbené. Aby udržala Miranda Kerr organizmus v chode, pravidelne si dopriala chlorellu, a to v podobe tablety rozpustnej vo vode.

Chlorella je vlastne riasa, ktorá obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov a antioxidantov. Okrem mnohých skvelých látok v nej nájdete aj vzácny vitamín A, ktorý je síce obsiahnutý aj v iných bežných potravinách, ale pri tepelnej úprave sa rýchlo zničí.

Láska ide cez prírodu

Miranda Kerr je zástankyňou vegetariánskej stravy. Miluje čerstvú zeleninu a ovocie a uprednostňuje ich v čo najmenšej úprave. Mäsu, mlieku a sladkostiam sa vyhýba takmer celú svoju kariéru.

Naopak dopraje si orechy, chia semienka a jej veľkou milovníčkou smoothie nápojov. Miranda Kerr sa tiež roky vyhýba rafinovanému cukru. Pevnou súčasťou jej jedálnička je losos a bezlepkové cestoviny.

Slávna modelka tvrdí, že na prírodné produkty nedá dopustiť ani v kozmetike. Patrí medzi známe krásky, ktoré dostali do povedomia verejnosti kokosový olej (aj keď medzitým jeho úspech pod vplyvom vedeckých výskumov vybledol).

Okrem čisto prírodných produktov používa predovšetkým domáce skrášľovacie pomôcky. Proti vráskam už roky bojuje šípkovým olejom. Kruhov pod očami, ktoré jej prinieslo materstvo, sa zbavuje čajovými lyžičkami, ktoré nechá chvíľu v mrazničke a potom priloží na opuch. 

Miranda Kerr sa minulý rok druhýkrát vydala, jej vyvoleným sa stal zakladateľ Snapchatu Evan Spiegel. Niet teda pochýb, že najdôležitejšou ingredienciou krásy známej modelky je láska, ktorou je vďaka svojim trom mužom obklopená.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Marcela Beňová

Vášnivo rada píšem, inšpiráciu zbieram najmä doma. V tom mi pomáhajú moje dve malé slečny. Voľné chvíle trávim najradšej pri knihách, kvalitných filmoch a na dobrodružných výpravách s rodinou. Nikdy neodmietnem kávu a dobrý rozhovor.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Tehotenský kalendár
Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised