Chceli by dcéru, ale nedarí sa im. Majú 13 synov

Anna Veselá 0

Brazílsky manželský pár, Irineu Cruz a jeho žena Jucicleide Silva sa skoro 20 rokov snažia splodiť dievčatko, ale nedarí sa im.

Neznamená to, že sú bezdetní. Majú trinásť synov.

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/couple-13-sons-wont-stop-8797548
ROBSON COELHO / CATERS NEWS

Počas prvého tehotenstva sa rodičia dohodli, že otec vyberie meno, keď sa narodí chlapček a mama vyberie meno dievčatku. Nakoniec sa im narodil syn, ale povedali si, že sa neprestanú usilovať, kým nebudú mať dcéru.

Zatiaľ sa nedočkali.

Odvtedy až dodnes Jucicleide porodila trinásť chlapcov. Napokon ani trinástka nebola šťastným číslom, ako dúfala, namiesto dcérky dostali ešte jedného synčeka.

Odborníci hovoria, že šance, že sa niekomu narodí 13 synov za radom, je 1 : 8000, čo túto rodinu radí k výnimočným rekordérom.

Mená iba na R

Všetkých trinásť chlapcov nosí meno, ktoré sa začína na písmeno R. Otec vyberal mená podľa futbalových hráčov, ktorých obdivuje.

Dúfa, že v budúcnosti by jeden z chlapcov mohol byť rovnako dobrým futbalistom ako velikáni, po ktorých dostali mená a že by mohol hrať za Brazíliu.

Nádejné futbalové hviezdy

Najmladší chlapček sa volá Ronaldo, nasleduje Rafael (2), Railson (3), Ramires (5), Riquelme (7), Rincon (9), Ramon (10), Ruan (12), Rivaldo (13), Rubens (14), Rauan (15), Reinan (17), Robson (18).

Každý týždeň hrajú chlapci futbal proti miestnemu dedinskému teamu. Mama im na obed varí každý deň kilo ryže, kilo fazule a obrovské balenie cestovín.

Napriek trinástke chlapcov ešte stále dúfa, že sa jej narodí dcéra, ktorej konečne vyberie meno a manželovi dá nadobro červenú kartu.

mirror.co.uk

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (7 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Author image

Anna Veselá

Vyštudovala som pedagogiku, ale odkedy som mamou, zisťujem, že sa stále mám čo učiť. Najviac o živote sa učím od svojich detí. Len čo zaspia, už aj píšem :)

články autora...

Pridaj komentár