Príprava na pôrodČo budete potrebovať?

Nemecká kvalita pre slovenské mamičky

 PR Vita 34   12.12.2016   0

Uskladnenie kmeňových buniek – jedinečné rozhodnutie.

Nemecká kvalita je zaužívané slovné spojenie, ktoré evokuje vysoké štandardy a normy, precíznosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť produktu.

Nemecká kvalita je pojem nielen v automobilovom priemysle, či pri okenných profiloch. Nemeckú kvalitu so sebou prináša aj spoločnosť Vita 34 Slovakia, ktorá sa už druhý rok úspešne etabluje na slovenskom trhu a ponúka budúcim mamičkám možnosť odberu a uskladnenia kmeňových buniek v precíznom nemeckom štandarde.

Vita 34
Navštívte aj Vy naše špičkové presklené laboratórium v Lipsku.

 

Spoločnosť Vita 34 Slovakia je pobočkou najväčšej a najstaršej banky kmeňových buniek v nemecky hovoriacich krajinách. Materská spoločnosť  Vita 34 AG uskladňuje pupočníkovú krv už od r.1997.

Vďaka svojmu profesionálnemu prístupu je dnes špičkovou špecializovanou spoločnosťou v oblasti práce s kmeňovými bunkami z pupočníkovej krvi a pupočníkového tkaniva.

Prostredníctvom dcérskych spoločností a partnerov predaja je aktívna na celom svete v 26 krajinách – aby čo najväčšiemu množstvu ľudí umožnila prevenciu pomocou kmeňových buniek z pupočníka.

V spolupráci s renomovanými univerzitami a vedecko-výskumnými pracoviskami skúma Vita 34 nové možnosti terapie pri mozgovej mŕtvici, infarkte, ochoreniach krvotvorby či cukrovke 1. typu (tzv. juvenilný diabetes).

  • Jednotka u nových zákazníkov v Európe
  • Približne 145.000 uskladnení kmeňových buniek
  • Vlastné oddelenie výskumu a vývoja
  • Jediný nemecký poskytovateľ uloženia tkaniva pupočníka
Vita 34 v Lipsku.

 

Terapia kmeňovými bunkami je mladá oblasť medicíny, ktorá zbiera poznatky a skúsenosti raketovým tempom.

Kmeňové bunky – vitálne, univerzálne a jedinečné

Kmeňové bunky sú stavebnými kameňmi života. Každá z asi 100 biliónov buniek ľudského tela je vytvorená z kmeňovej bunky.

Úlohou kmeňových buniek nie je len ich diferenciácia pri tvorbe jednotlivých typov buniek a tkanív, ale aj regenerácia a oprava poškodených buniek, napr. pri zraneniach.

Tým človeka sprevádzajú po celý jeho život. Najväčší potenciál majú mladé kmeňové bunky, preto sa zlomeniny kostí a rany hoja deťom omnoho rýchlejšie ako starším ľuďom.

Kmeňové bunky sú:

  • vitálne
  • bez prítomnosti vírusov
  • nezaťažené vplyvom životného prostredia
  • kompatibilné s príjemcom
  • uskladnené po celú dĺžku života, ale k dispozícii ihneď

Pribúdajúcim vekom človeka sa znižuje i vitalita kmeňových buniek.

Ideálnym zdrojom vitálnych, mladých a škodlivými dosahmi životného prostredia ešte neovplyvnených kmeňových buniek je pupočníková krv a pupočníkové tkanivo.

Ich získanie je jednoduché, bezbolestné a bez rizika pre matku a dieťa.

Vita 34 kryo nádrže
Uskladnenie pupočníkovej krvi v kryonádržiach v Lipsku.

 

Európsky nadštandard poskytovaných služieb

sa vedome zameriava na uskladnenie plnej pupočníkovej krvi, aby kmeňové bunky dieťatka mohli byť v budúcnosti použité aj z hľadiska v súčasnosti ešte neobjavených možností liečby v medicíne.

Garanciu odborného uskladnenia na celé desaťročia zabezpečuje komplexné poistenie, ktoré je automatickou súčasťou každej uzatvorenej zmluvy o odbere a uskladnení.

Samozrejmosťou sú vysoko kvalifikovaní a špeciálne zaškolení pracovníci, či detailne premyslený logistický plán, nielen v čase uskladnenia buniek, no i v čase ich prípadného použitia.

Vlastný mobilný tím špecialistov je zárukou kvalifikovaného podania transplantátu priamo na operačnú sálu.

Špecializovaný mobilný tím odborníkov.

 

Rodičia, ktorí majú záujem, sú srdečne pozvaní na návštevu do špičkového a priekopnícky prvého preskleného laboratória v Lipsku, kde na vlastné oči môžu sledovať proces spracovávania kmeňových buniek z pupočníkovej krvi a tkaniva a ich uloženie na tzv. zimný spánok.

Osobná návšteva laboratória je zdarma a dá sa uskutočniť na základe telefonickej alebo e-mailovej komunikácie. Panoramatickú virtuálnu prehliadku laboratória nájdete aj na internetovej stránke www.vita34.sk.

Priekopnícky prvé presklené laboratórium.

 

Najcennejší dar na Vianoce!

Spoločnosť Vita 34 Slovakia pripravila vianočný bonus pre všetky svoje budúce klientky, ktoré sa rozhodnú pre odber pupočníkovej krvi v období od 1.10.2016 do 31.12.2016!

Neváhajte a obdarujte svoje očakávané dieťatko tým najvzácnejším darom - jeho vlastnými a jedinečnými kmeňovými bunkami v uvedenom období! Ako bonus získate plavecký kurz vedený špecializovanými odborníkmi, v max. hodnote do 150,- EUR.

Vy rozhodnete, aký typ kurzu práve Vám vyhovuje: Aquaprenatal pre tehuľky alebo AquaBaby pre mamy a mimi.

Viac info na www.facebook.com/vita34slovakia.

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Tehotenský kalendár
Náš TIP

Všetko, čo ste sa chceli spýtať:

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised