Príprava na pôrodAko sa pripraviť?

Herečka Jennifer Garner: na rodičovstvo sa nedá pripraviť

 Annie   30.03.2016   0

Možno patríte k tým, ktorí si myslia, že šťastie praje pripraveným, a to aj v takých kategóriách, ako je rodičovstvo.

Herečka Jeniffer Garner, matka troch detí, však tvrdí niečo celkom iné.

 

Jennifer Garner bola nedávno hosťom v show „Late Night With Seth Mayers.“ Moderátor Mayers sa čochvíľa stane prvýkrát otcom, a tak nečudo, že chcel od skúsenej mamy troch detí nejakú tú radu do života, na čo sa pripraviť, čo ho čaká po narodení bábätka.

„Akokoľvek si myslíte, že sa budete riadiť tou alebo hentakou radou, bez ohľadu na to, koľko kníh a príručiek prečítate, s akým pôrodným plánom prídete do pôrodnice, všetko bude inak, od vás nič nezávisí,“ povedala krásna herečka, ktorá má s bývalým manželom Benom Affleckom dve dcéry, 10-ročnú Violet, 7-ročnú Seraphinu a 4-ročného syna Samuela.

Nebuďte prekvapení, keď nič nejde podľa plánu

Najlepšia vec, ktorú môžu budúci rodičia urobiť, je mať čo najmenej očakávaní. Či už plánujete svoje bábätko nosiť, spať spolu s ním v manželskej posteli alebo ho kojiť do dvoch rokov, nebuďte prekvapení, keď vám nepôjde všetko podľa plánu. Môžete si samozrejme plánovať a mať ideu o tom, aká chcete byť mama, ale to všetko môže skončiť v koši, len čo sa bábätko narodí.

Jennifer sa priznala Meyersovi, že aj ona mala doma knihy o rodičovstve: „Všetko som si naštudovala, ale to nie je dôležité. Jednoducho sa uvoľnite, nerobte si starosti. Jasné, natrápite sa. Bude vám ťažko, tak ako aj iným rodičom.“

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 4 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Tehotenský kalendár
Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised