Všetko o pôrodniciachVšetko o Sprievodcovi pôrodnicami

O čom je projekt Sprievodca-pôrodnicami

 redakcia   08.07.2016   0

Projekt SPRIEVODCA PÔRODNICAMI prebieha kontinuálne od 10. 2. 2011. Vznikol na základe spolupráce medzi Stredoeurópskym inštitútom pre zdravotnú politiku Health Policy Institute a internetovým portálom www.rodinka.sk s mediálnou podporou časopisu Mama a ja, v ďalších ročníkoch bol podporený aj rádiom Jemné melódie a grantmi Nadácie SPP, spoločnosti sanofi-aventis a Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky.

Sprievodca-pôrodnicami v číslach

Od vzniku v roku 2011 mal portál www.sprievodca-porodnicami.sk viac ako 470 000 unikátnych návštevníkov a skoro 2 milióny zobrazení (Gemius. Dáta ku dňu: 1.7.2016). Mamičky sa počas existencie projektu vyjadrili k pacientskej spokojnosti viac ako 18 000-krát. Každé gynekologicko-pôrodnícke a novorodenecké oddelenie má na portáli vypracovaný profil na základe nimi poskytnutých údajov. Tento profil majú pôrodnice možnosť pravidelne aktualizovať. 

Partnerský tandem projektu:

HEALTH POLICY INSTITUTE (HPI) je think tank zaoberajúci sa zdravotnou politikou a ekonómiou zdravotníctva na Slovensku a v krajinách strednej a východnej Európy. HPI je občianskym združením. Venujeme sa analýzam, vzdelávaniu a neziskovým projektom v zdravotníctve.

PORTÁL RODINKA.SK je internetovým magazínom, ktorý sa už 16-ty rok venuje deťom, rodine, výchove, zdraviu a rodičovstvu. Jeho redakcia publikuje priemerne 100 redakčných článkov za mesiac. Návštevnosť presahuje 500 tisíc návštevníkov mesačne (Gemius).

Tlačová konferencia DNES

Dnes prebehla tlačová konferencia, ktorá prinielsa podrobné výsledky hodnotenia .

Tlačová správa k dispozícii »»»

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Tehotenský kalendár - vyberte si video s vašim týždňom tehotenstva
zdravedieta.sk

Aktuálne články

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

###F_BANNER###