Všetko o pôrodniciachVšetko o Sprievodcovi pôrodnicami

O čom je projekt Sprievodca-pôrodnicami

 redakcia   01.01.1970   0

(aktualizované 15.7.2019)

Projekt SPRIEVODCA PÔRODNICAMI prebieha kontinuálne od 10. 2. 2011. Vznikol na základe spolupráce medzi Stredoeurópskym inštitútom pre zdravotnú politiku Health Policy Institute a internetovým portálom www.rodinka.sk  s mediálnou podporou časopisu Mama a ja.

Sprievodca-pôrodnicami v číslach

Projektový portál www.sprievodca-porodnicami.sk   navštívi mesačne priemerne 10.000 unikátnych návštevníkov a ženy sa počas existencie projektu vyjadrili k pacientskej spokojnosti viac ako 28 000-krát.

Každé gynekologicko-pôrodnícke a novorodenecké oddelenie má na portáli vypracovaný vlastný profil na základe nimi poskytnutých údajov. Tento profil majú pôrodnice možnosť pravidelne aktualizovať. 

Partnerský tandem projektu:

HEALTH POLICY INSTITUTE (HPI) je think tank zaoberajúci sa zdravotnou politikou a ekonómiou zdravotníctva na Slovensku a v krajinách strednej a východnej Európy. HPI je občianskym združením. Venujeme sa analýzam, vzdelávaniu a neziskovým projektom v zdravotníctve.

PORTÁL RODINKA.SK je internetovým magazínom, ktorý sa už 18-ty rok venuje deťom, rodine, výchove, zdraviu a rodičovstvu. Návštevnosť presahuje 500 tisíc návštevníkov mesačne (Gemius).

Tlačová konferencia vo štvrtok

Vo štvrtok 18. júla 2019 je plánovaná tlačová konferencia, ktorá prinesie verejnosti podrobné výsledky 8. ročníka hodnotenia pôrodníc.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
zdravedieta.sk

Aktuálne články

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised